شرکت «دانش و فناوری بامداد» یک شرکت دانش‌بنیان تأمین کننده فناوری‌های آموزشی است. این شرکت ارائه دهنده سه سامانه بنیادی حوزه آموزش است:
نیمکت پلاس: سامانه TMS مدیریت آموزشگاه آنلاین
نیمکت آنلاین: سامانه LMS مدیریت یادگیری الکترونیک
نیمکت ایکس: سامانه برگزاری آزمونهای پاسخنامه‌ای
دانش و فناوری بامداد بنا بر چشم‌انداز راهبردی خود، امیدوار است که بتواند در افق 1403 به یک پایگاه فناوری‌محور، برای ایجاد فرصتهای نوین یادگیری، تجربه‌آموزی، ارتقاء شایستگی، رشد و پیشرفت حرفه‌ای در کشور بدل گردد.

شرکت دانش و فناوری بامداد ، سامانه نیمکت آنلاین را با هدف ارائه فرصت های یادگیری و یاددهی آسان، با هزینه مناسب تدارک دیده است. تیم مدیریتی، اجرایی و فنی این شرکت، سالهای زیادی از زندگی حرفه ای خود را در حوزه آموزش به طور عام و آموزش مجازی به طور خاص سپری کرده است.
این سامانه به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه های مدیریت یادگیری (Learning Management System)، گستره وسیعی از امکانات را برای یادگیری و یاددهی، در اختیار دانش پذیران، مهارت پذیران، معلمین، اساتید و مربیان قرار داده است.
اگر با نیت یادگیری یک دانش یا مهارت جدید به این نشانی اینترنتی مراجعه کرده اید، کافی است کلیدواژه های مرتبط را جستجو کنید و اگر قصد دارید از یک محیط یادگیری الکترونیکی منعطف، برای تدریس و یا اشتراک گذاری دانش و مهارت خود استفاده کنید، در جای درستی هستید. کافی است گزینه «مدرس هستم» را از منوی سامانه انتخاب کنید و فرم های مرتبط با مراحل شروع همکاری را طی کنید.